Z radością informujemy, że Fundacja Mikołajek Nadmorski została oficjalnym sponsorem strojów dla NKS Astra Ustronie Morskie! 🎉⚽ Nowe komplety strojów miały swój debiut w sobotę (25.06) podczas zwycięskiego meczu NKS Astra Ustronie Morskie vs KS Arkadia Malechowo. Gratulujemy drużynie wspaniałego wyniku i życzymy dalszych sukcesów na boisku! 💪

Decyzja o wsparciu lokalnej drużyny piłkarskiej to dla naszej fundacji kolejny krok w kierunku wspierania aktywności fizycznej i integracji społeczności lokalnej. Sport odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu młodych ludzi, promując wartości takie jak praca zespołowa, dyscyplina i fair play. Cieszymy się, że możemy być częścią tego procesu, dostarczając piłkarzom profesjonalny sprzęt, który nie tylko podnosi komfort gry, ale również wzmacnia ich poczucie przynależności do drużyny.

Jako Fundacja, jesteśmy dumni, że możemy wspierać sportowców w ich dążeniach do sukcesu. Wierzymy, że nasze zaangażowanie przyczyni się do dalszego rozwoju NKS Astra Ustronie Morskie i pomoże drużynie osiągać kolejne sportowe cele. Sport to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim budowanie więzi i wspólnota, a my chcemy być częścią tej społeczności.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do śledzenia kolejnych spotkań drużyny i aktywnego kibicowania. Razem tworzymy wspaniałą sportową społeczność !